Description
Rooms Sizes
Room Levels
Basement:
Laundry,SeeRem,Utility
Level 1:
Kitchen, Living Room
Level 2:
3 Bedrooms, Bath Main
Room Features
Interior Features
Appliances:
Dishwasher, Range/Oven-Gas, Refrigerator
Exterior Features
Driveway:
1 Car Width, Blacktop
Utilities
Heating System:
1 Unit, Forced Hot Air
Land Assessment:
$192,000
Build. Assessment:
$164,300
Total Assessment:
$356,300
Ownership Type:
Fee Simple
Listing Information
Listing Broker:
RE/MAX COMPETITIVE EDGE
Listing Agent:
Anthony J. Dinardi