Appliances:
Dishwasher, Dryer, Microwave Oven, Range/Oven-Gas, Refrigerator, Washer
Association Fee:
$1,290 - Monthly
Financial Considerations
Land Assessment:
$190,000
Build. Assessment:
$317,500
Total Assessment:
$507,500
Ownership Type:
Condominium
Listing Information
Listing Broker:
RE/MAX INNOVATION
Listing Agent:
Joseph Marascio