Description
Rooms Sizes
Room Levels
Ground:
FamilyRm,Foyer,GarEnter,PowderRm
Level 2:
Breakfst,DiningRm,Kitchen,Laundry,LivingRm,LivDinRm,PowderRm
Level 3:
3 Bedrooms, Bath Main
Room Features
Interior Features
Appliances:
Dishwasher, Kitchen Exhaust Fan, Range/Oven-Gas, Refrigerator
Exterior Features
Garage:
Attached,Built-In,Garage,InEntrnc
Driveway:
2 Car Width, Blacktop, Driveway-Exclusive
Association Fee:
$50 - Monthly
Financial Considerations
Land Assessment:
$164,000
Build. Assessment:
$199,700
Total Assessment:
$363,700
Ownership Type:
Condominium
Listing Information
Listing Broker:
PROMINENT PROPERTIES SIR
Listing Agent:
Steven Pagan