Description
Rooms Sizes
Room Levels
Level 1:
3Bedroom,BathMain,BathOthr,DiningRm,GarEnter,Kitchen,Laundry,LivingRm,Utility
Room Features
Master Bedroom:
Half Bath
Interior Features
Appliances:
Dishwasher, Microwave Oven, Range/Oven-Electric, Refrigerator
Land Assessment:
$130,200
Build. Assessment:
$195,600
Total Assessment:
$325,800
Ownership Type:
Fee Simple
Listing Information
Listing Broker:
WEICHERT REALTORS CORP HQ
Listing Agent:
Christina Mccarthy