Driveway:
2 Car Width, Hard Surface
Utilities
Heating System:
Forced Hot Air
Heating Source:
Oil Tank Above Ground - Inside, See Remarks, Solar-Leased
Sewer:
Septic 4 Bedroom Town Verified
Land Assessment:
$118,400
Build. Assessment:
$256,600
Total Assessment:
$375,000
Ownership Type:
Fee Simple
Listing Information
Listing Broker:
COLDWELL BANKER REALTY
Listing Agent:
Nicholas Stueber