Description
Rooms Sizes
Room Levels
Basement:
Exercise,GameRoom,Laundry
Level 1:
1Bedroom,BathMain,Den,Kitchen,LivDinRm
Level 2:
4 Or More Bedrooms, Attic, Bath(s) Other
Land Assessment:
$205,700
Build. Assessment:
$294,300
Total Assessment:
$500,000
Ownership Type:
Fee Simple
Listing Information
Listing Broker:
COLDWELL BANKER REALTY
Listing Agent:
Christopher Smith