Appliances:
Carbon Monoxide Detector, Dishwasher, Range/Oven-Gas, Refrigerator
Land Assessment:
$615,900
Build. Assessment:
$859,400
Total Assessment:
$1,475,300
Ownership Type:
Fee Simple
Listing Information
Listing Broker:
SERHANT NEW JERSEY LLC
Listing Agent:
Michael N Todaro