Description
Rooms Sizes
Room Levels
Level 1:
Dining Room, Family Room, Foyer, Kitchen, Laundry Room, Living Room, Powder Room
Level 2:
3 Bedrooms, Bath(s) Other
Land Assessment:
$475,000
Build. Assessment:
$403,700
Total Assessment:
$878,700
Ownership Type:
Fee Simple
Listing Information
Listing Broker:
KELLER WILLIAMS VALLEY REALTY
Listing Agent:
Kelly Weber