Appliances:
Dishwasher, Range/Oven-Electric, Refrigerator
Association Fee:
$540 - Monthly
Amenities:
Club House, Playground, Pool-Outdoor, Tennis Courts
Financial Considerations
Land Assessment:
$130,000
Build. Assessment:
$89,100
Total Assessment:
$219,100
Ownership Type:
Condominium
Listing Information
Listing Broker:
EXP REALTY, LLC
Listing Agent:
Peter Boutros