Description
Rooms Sizes
Living Room:
19x14 Ground
Room Levels
Level 1:
Bath(s) Other, Dining Room, Kitchen
Level 2:
3 Bedrooms, Bath Main, Bath(s) Other
Association Fee:
$300 - Monthly
Financial Considerations
Land Assessment:
$230,000
Build. Assessment:
$142,300
Total Assessment:
$372,300
Ownership Type:
Fee Simple
Listing Information
Listing Broker:
ERA BONIAKOWSKI REAL ESTATE
Listing Agent:
Denise Greer